Hakkımızda

Otomotiv Yedek Parça ve teması bulunduğu noktalar hakkında haber ve içerik sağlayan bir medya sitesidir. Klasik Pazarı olarak hedefimiz, dijital dünyada yedek parça sektörünün kalbi olmak ve bunun için en doğru çalışmaları yapmaktır. Bu doğrultuda Auto Parts’ı sektördeki ana ve yan sanayi firmaları, üreticiler, distribütörler, toptan ve perakende tedarikçileri, otomotiv dernek ve odaları, oto tamir-bakım servisleri ve yetkili servisler gibi sektörün irtibatta olduğu tüm alanlara ulaştırıp, doğru ve güncel bilgiyi okuyucularımız ile paylaşmak için çalışmaktayız.

Klasik Pazarımızda sağlayacağımız haber içeriğinin yanı sıra röportajlar, firma tanıtımları, online kataloglar, firma rehberi, sektörel raporlar, fuar takvimi ve kariyer menüsündeki iş ilanları gibi bölümler ile de yedek parça sektörünü tek bir çatı altında toplamayı hedeflemekteyiz.

Sizler de firmanız ile ilgili haberlerinizi bize ulaştırabilir; basın toplantısı, firma gezileri, bayi toplantıları gibi davetlerinizi bize iletebilirsiniz.